FAQ

REJESTRACJA NA XDF


1. Jak sie zarejestrować ?

QUALIFICATION & FINAL

 1. Wybierz imprezę, która Cię interesuje i wejdź na stronę rejestracji. LINK: www.xdancefestival.com (Zakładka Qualification)
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny.
 3. Odbierz automatyczną wiadomość e-mail potwierdzającą zarejestrowanie tancerza / tancerzy na XDF. (Twoje zgłoszenie w tym momencie "Oczekuje na akceptację". Klikając w "Pokaż Profil Uczestnika", możesz sprawdzić, czy rejestracja jest poprawna i/lub dokonać ewentualnych zmian).
 4. Na podany przez Ciebie adres e-mail wyślemy fakturę z możliwością zapłaty online.
 5. Otwórz fakturę i dokonaj płatności za tancerza / tancerzy klikając w "Kliknij i zapłać online".
 6. Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz e-mail potwierdzający, że status zgłoszenia został zmieniony na "Zaakceptowany" oraz otrzymasz e-bilet w załączniku. Wydrukuj go lub pobierz na telefon i zabierz ze sobą na wydarzenie. E-bilet będzie również dostępny na Twoim Profilu Uczestnika.
 7. Produkcja, formacja, grupa, której liczba tancerzy występujących na scenie przekroczy liczbę tancerzy zarejestrowanych, może zostać zdyskwalifikowana.

SOLO (Online)

 1. Wypełnij formularz rejestracyjny.
 2. Odbierz automatyczną wiadomość e-mail potwierdzającą zarejestrowanie tancerza / tancerzy na XDF. (Twoje zgłoszenie w tym momencie "Oczekuje na akceptację". Klikając w "Pokaż Profil Uczestnika", możesz sprawdzić, czy rejestracja jest poprawna i/lub dokonać ewentualnych zmian).
 3. Na podany przez Ciebie adres e-mail wyślemy fakturę z możliwością zapłaty online oraz link do przesłania wideo z występem.
 4. Otwórz fakturę i dokonaj płatności klikając w "Kliknij i zapłać online".
 5. Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz e-mail potwierdzający, że status zgłoszenia został zmieniony na "Zaakceptowany", co oznacza, że Twoje wideo będzie ocenione.
 6. Soliści, którzy zakwalifikują się do XDance Festival World Final zostaną ogłoszeni do dnia 1.02020
 7. Zgłoszenia przyjmujemy do 30.04.2020 00:00
ZMIANY W REJESTRACJI


 1. Otwórz wiadomość e-mail, którą otrzymałeś/aś po dokonaniu rejestracji.
 2. Kliknij w przycisk "Pokaż Profil Uczestnika".
 3. Na dole strony kliknij w przycisk” Zmień dane”.i dokonaj zmian.
STATUS REJESTRACJI


1. Jak sprawdzić czy moja grupa została zakwalifikowana na XDF ? Po dokonaniu zgłoszenia otrzymasz automatyczną wiadomość e-mail potwierdzającą. Klikając w tej wiadomości w "Pokaż Profil Uczestnika", możesz sprawdzić informacje na temat statusu zgłoszenia oraz wszystkie inne informacje. a) Jeśli nie zapłaciłeś/aś akredytacji status zgłoszenia to "Oczekuje na akceptację". b) Jeśli zaksięgowaliśmy płatność status zgłoszenia to "Zaakceptowany". W wiadomości potwierdzającej zmianę statusu na "Zaakceptowany" znajdziesz ebilet – wydrukuj go lub pobierz na telefon i zabierz ze sobą na wydarzenie. E-bilet jest również dostępny na Twoim Profilu Uczestnika. Do zobaczenie na XDF :)
HARMONOGRAM WYSTĘPÓW


1. Czy bedzie dostępny harmonogram ? Tak 2. Gdzie bedzie dostępny harmonogram ?

 • Na stronie www.xdancefestival.com
 • Na stronie facebook organizatora
 • Wysłany w wiadomości e-mail instruktorom
3. Kiedy bedzie dostępny harmonogram ? Harmonogram tworzony jest po zamknięciu i potwierdzeniu wszystkich zgłoszeń. Ewentualne opóźnienia nie wynikaja z winy organizatora. 4. Jaka jest ilość formacji / uczestników w mojej kategorii? Ilość formacji / uczestników będzie widoczna w harmonogramie
PŁATNOŚCI


1. Jak zapłacić ?

 • Na podany przez osobę rejestrującą adres e-mail, wyślemy fakturę z możliwością zapłaty online. Otwórz fakturę i dokonaj płatności za tancerza / tancerzy klikając w "Kliknij i zapłać online".
2. Dane do przelewu
 • Nie potrzebujesz mieć żadnych danych. Wystarczy, że po rejestracji otworzysz fakturę w waidomości email i dokonasz płatności za tancerza / tancerzy klikając w "Kliknij i zapłać online".
3. Potwierdzenie zapłaty
 • Zostanie wysłane na adres e-mail osoby rejestrującej.
4. Brak opłaty na czas - jakie konsekwencje ?
 • Ilość miejsc jest ograniczona. Organizator zastrzega sobie prawo do anulacji nie opłaconych zgłoszeń.
BILETY


1. Czy wstęp na widownie jest płatny ?

 • Tak, wstęp na widownie jest płatny.
2. Jaka jest cena i gdzie kupić wejściówkę ?
 • Możliwość sprawdzenia ceny oraz zakupu wejściówki jest na stronie www.xdancefestival.com w sekcji "SHOP"lub w kasie na miejscu.
3. Czy na miejscu kupię wejściówkę ?
 • Tak
4. Czy na miejscu na będą jeszcze bilety ?
 • Ilość miejsc jest ograniczona, rekomendujemy zakup online.
REJESTRACJA TANCERZY NA MIEJSCU


1. Jak zarejestrować sie na miejscu ?

 • W załączniku wiadomości potwierdzającej zaakceptowanie zgłoszenia, znajdziesz ebilet – wydrukuj go lub pobierz na telefon i zabierz ze sobą na wydarzenie. E-bilet jest również dostępny na Twoim Profilu Uczestnika.
2. Kto może zarejestrować uczestników na miejscu ?
 • Każdy, kto posiada e-bilet przypisany do zgłoszenia.
MUZYKA DO WYSTĘPU


 1. Co z muzyką do występu ?
 1. Muzykę należy przesłać za pośrednictwem formularza online. Link do formularza zostanie wysłany po dokonaniu rejestracji.
 2. Muzykę może przesłać tylko i wyłącznie oficjalnie zaakceptowana przez organizatora produkcja, formacja, grupa, solo.
 3. Przesłany plik muzyczny musi być w formacie mp
 4. Muzyka powinna być w możliwie jak najwyższej rozdzielczości. Zła jakość dźwięku może wpłynąć negatywnie na odbiór i ocenę występu.
 5. Termin przesyłania muzyki upływa 2 tygodnie przed rozpoczęciem imprezy XDF. Po tym okresie nie będą akceptowane żadne zmiany ani modyfikacje.
 6. W przypadku, gdy muzyka nie zostanie przesłana w terminie, prezentacja nie będzie możliwa.
 7. Prezentację należy wykonać w całości przy muzyce własnej, przygotowanej i dostarczonej poprzez formularz.
 8. Obowiązkiem choreografa jest również posiadanie muzyki w formacie mp3 na dysku zewnętrznym typu pendrive.
 9. Muzyka konkursowa nie może zawierać nieodpowiedniego lub obraźliwego słownictwa
 10. Choreografowie mogą zostać poproszeni o dostarczenie organizatorowi konkursu następujących informacji dla każdego utworu (tytuł, wykonawca, kompozytor, wydawca, firma nagraniowa)
XDF Qualifications I Solo (Online)


Czy kwalifikacje do solistów odbywają się wyłącznie on-line ? Tak, kwalifikacje dla solistów odbywają się wyłącznie online. Soliści z całego świata wysyłają materiał video, który będzie poddany ocenie przez wysoko cenionych profesjonalistów tańca Zakwalifikowani soliści wystąpią na XDance Festival World Final w Łodzi.

CONTACT

CONTACT


Zanim zadasz pytaniem, sprawdź proszę zakładkę FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie uda Ci się znaleść tam odpowiedzi, napisz do nas na adres e-mail. e-mail: xdancefestival@gmail.com

VOLUNTEERING

VOLUNTEERING


Masz ukończone 18 lat i chcesz współtworzyć z nami najlepszy festiwal na świecie? Napisz do nas na xdancefestival@gmail.com / W temacie wpisz "Wolontariat" *Skontaktujemy się z wybranymi osobami :)

MEDIA

MEDIA


Chcesz napisać o XDance Festival? Zapraszamy do współpracy! Napisz do nas na xdancefestival@gmail.com, z zapytaniem o informacje prasowe.